אריזות קרטון מושלמות

 

כל עסק המכבד את עצמו, ואת המוצרים שאותו הוא משווק, מקדיש משאבים רבים לעיצוב אריזת המוצר, שאותו הוא משווק, מאחר והאריזה משדרת אוירה ויוקרתיות למוצר, אפילו שהמוצר אינו כזה יוקרתי.

 

לאריזה יש חשיבות רבה בשיווק המוצר, מאחר והצרכן רואה על המדף את האריזה, עוד לפני שהוא מתוודע אל המוצר עצמו.

 

יש סוגים שונים של אריזות, אחד הסוגים המשמעותיים של משפחת האריזות, הוא, אריזות קרטון, כשבמשפחה זו, משתמשים לאריזות קרטון מעוצבות, או קופסאות קרטון, בתחומים שונים.

 

משפחת האריזות קרטון מתאימה כמעט לכל התחומים, ובכל הגדלים, מהאריזה הקטנה ביותר, לבשמים, סוללות וכדו', בהמשך לגדלים של אריזות קרטון בינוניות, כגון: קופסאות נעליים, דרך קופסאות קרטון המשמשות לאחסון פרות וירקות למכירה, ועד אריזות קרטון, המשמשות לאריזת תכולת דירה למעבר, אריזות קרטון למוצרי חשמל, כגון: מקררים, מכונות כביסה וכדו'.

 

חברות העוסקות בייצור אריזות קרטון, או קופסאות קרטון מעוצבות, מעניקות בדרך כלל את כל החבילה, כלומר, משלב התכנון ועד השלב הסופי שזה המוצר המוגמר, כש בדרך יש, את תכנון המוצר, עיצוב ויזואלי של המוצר, עיצוב גרפי על המוצר, בצורה כזו שיהווה גירוי ושיקוף אמיתי, תוך מתן יוקרת יתר למוצר שבתוך האריזה.

 

לאחר מכן צריך לתכנן כמות סבירה של יצור המוצר, כדי שמחד, לא נישאר עם אריזות מיותרות לאורך זמן, וכדי שהאריזות לא יאבדו עם הזמן מהרלוונטיות שלהם, ומאידך, שלא נייצצר כמות קטנה של אריזות, ואז נכפה על עצמנו, הוצאה כספית נוספת של הדפסת אריזות נוספות, וכמובן שנקבל תימחור נכון, ומדויק, שאינו מוגזם ביחס למוצר והשירות שאתו אנחנו מקבלים.

ראו עוד : קופסאות קרטון

ייצור קופסאות קרטון, אריזות קרטון, מוצרי קרטון בכל כמות ולכל מטרה.

053-9385245

עברנו לכתובת חדשה:

המעיין 8 חולון