אריזת קרטון מהודרת, קופסאות קרטון מיוחדות, עדיף מוצרי קרטון.

אריזות קרטון 

 

זו היתה שעתם היפה של יצרני האריזות קרטון. לקראת החגים, ובמהלכם, כולנו קיבלנו וקנינו מתנות,  וכל מתנה באה באריזה יפה יותר ויפה עוד יותר. בדרך כלל, מה שתופס את העין זו האריזה, והאריזה מקנה למוצר את המיתוג.

 

אריזה יוקרתית, ומושקעת עושה את המוצר למוצר יוקרתי ומיוחד, אפילו שהוא אינו כזה, ולכןיצרני המתנות  השונים, משקיעים לא מעט בעיצוב האריזה ובהתאמתה לקהל שצורך את המוצר, ןשאליו מיועדת המתנה.

לדוגמא קרמים ובשמים לנשים יוכנסו לאריזה המשדרת יופי, עדינות, ובצבעים נשיים.

בעיצוב אריזה, מעורבים מספר בעלי מקצוע, מעצב גרפי, ספק נייר, מעצב אריזות, וכמובן יצרן האריזה, שהוא אחראי על כל שרשרת בעלי המקצוע, עד שהמוצר מגיע לכדי  המוצר הסופי.

 יצרני האריזות נחליקים לתחומים שונים, ובדרך כלל החלוקה היא לפי חומר האריזה, כלומר אריזות פלסטיק, אריזות קרטון, אריזות נייר, אריזות קשיחות יותר, מעץ, נירוסטה וכדו'.

מחירי האריזות נעים אצל יצרני האריזות סביב טווח מסוים, ואין פערים משמעותיים, בין המחירים הנמוכים בתחום לבין המחירים היקרים בשוק.

 

אך כשיצרן מסוים הולך על עיצוב אריזה חדשה, ברב המקרים השיקול המרכזי אינו המחיר, אלא טיב האריזה, תיק עבודות של יצרן האריזה, מיהו חוג הלקוחות של יצרן האריזות, האם יצרן האריזות מתמחה בייתצור אריזות קרטון? האם הוא גם מייצר אריזות קרטון מעוצבות?

כל אלו, הן חלק מהשאלות שבאים לשאול כשנכנסים למהלך של עיצוב אריזות.

.

053-9385245

עברנו לכתובת חדשה:

המעיין 8 חולון