בדרך כלל כשאנו הולכים בשוק או בקניון, וקונים, חולצה, מכנסיים, נעליים, או כל דבר אחר, זה לא בגלל שאין לנו מה ללבוש, או לנעול  אלא כי הם דברים יפים.

אך בבואנו לקנות מתנות, אריזת המתנה מהווה משקל ניכר בשיקולי קניית המתנה , יותר מהמתנה עצמה,חשוב שמתנות יהיו ארוזות בתוך אריזות מעוצבות.

 

וכאן אנו מגיעים לנושא יצור אריזות קרטון,אריזות מעוצבות,  שזה תחום בפני עצמו, וזה תחום הדורש מיומנות ואמנות ,זה תחום מאד רחב, שלמעשה מהווה את חלון הראווה של המוצר, והוא נותן למוצר את התדמית הראשית שלו.

 

מוצר יוקרתי, הארוז באריזה פשוטה, יהיה בעיני הלקוחות כמוצר פשוט בגלל האריזה שלו,לעומת מוצר פשוט, שארוז באריזת קרטון מעוצבת  יקנה למוצר תדמית  של מוצר איכותי מאד, וברמה גבוהה מאד, וזאת בניגוד לאיכות ולרמה האמתית ששל המוצרים,אך, אך ורק בגלל שהם בתוך אריזות מעוצבות,וזה בגלל שאנו קונים מתנות בעיקר משתכנעים לקנות מתנות ומוצרים שונים בגלל מראה ויופי האריזות מעוצבות'.

 

לכן החברות המתמחות בייצור, אריזות מעוצבות או קופסאות קרטון מעוצבות, משקיעות משאבים רבים, בשיפור הציוד  ומכונות  הדפוס, הגיליוטינות וכל  הנדרש לשיפור איכות המוצרים ויצירת  אריזות יוקרתיות,אריזות מעוצבות, שיקנו למוצר תדמית ומיצוב גבוהים, יותר מהאיכות האמתית של המוצר.

 

החברות המתמחות בתחום, בדרך כלל, מלוות את הלקוח, משלב הרעיון, ועד המוצר המוגמר  ועד שמיוצרות אריזות מעוצבות, שהולמות את אופי המוצר, ומושכות ראו עוד : יצור אריזות קרטון,אריזות מעוצבות.

 

שלב הרעיון, כולל את הכרת צורכי הלקוח ,אופי העבודה, פלח השוק וכיצד הלקוח רוצה שהמוצר ייראה בעיני קהל הלקוחות.

 

לאחר שעוברים את השלב הזה,  ולאחר שיצרן האריזות, מכיר את צרכי הלקוח , שלפניו על בוריים, הוא יכול להציע ולתמחר ללקוח את האריזה המתאימה ביותר לצרכיו ולקהל לקוחותיו.

 

במאמר הבא, נסקור את תהליכי ושלבי הייצור אריזות קרטון.

 אריזות קרטון יוקרתיות.

ייצור אריזות קרטון | אריזות קרטון יוקרתיות

אריזות קרטון, קופסאות קרטון, וכל מוצרי אריזות קרטון לסוגיהן.

053-9385245

עברנו לכתובת חדשה:

המעיין 8 חולון