יצור אריזות קרטון מעוצבות, בכל כמות ולכל מטרה.

אחת האריזות המקובלות ביותר היא קופסאות קרטון. כמעט כל מכשירי החשמל ארוזים בתוך אריזות קרטון. אחד השימושים המקובלים בקופסאות קרטון הוא מעבר דירה.

 

כל חברות ההובלה העוסקות בפינוי דירות והעברת הרהיטים והציוד למקום אחר מחזיקות מלאי של קופסאות קרטון לצורך האריזה. חלקן מבצעות את האריזה על ידי אדם מטעם וחלקם רק מובילות את הקופסאות.

 

יצרני קופסאות קרטון מייצרים גם קופסאות קרטון ממותגות. בעלי העסקים שמשתמשים באריזת קרטון מזמינים קופסאות ממותגות. יש גם עיצובים וגדלים שונים לקופסאות קרטון. קופסאות קרטון בשימוש כבר הרבה מאוד שנים. לאחרונה החלו חברות מסוימות לארוז בקופסאות עשויות פוליגל.

 

מי משתמש בקופסאות קרטון?

 

מי לא? 

  • קופסאות קרטון מקובלות כמעט בכל תחום. חנויות ממכר נעליים, חלקי חילוף, ואפילו חנויות למתנות. אין היום בעל עסק לממכר מתנות שלא אורז את המתנה בתוך קופסת קרטון מותאמת. לעתים הקופסא נעטפת בנייר ובסרט.
  • כל הציוד הצבאי המאוחסן במחסני החירום מאוכסנות בקופסאות קרטון. גם מנות קרב שאוכלים החיילים בשטח מגיעים בקופסאות קרטון.
  • משרדים רבים שמאכסנים תיקים של לקוחות בארכיב שלהם בתוך קופסאות קרטון. משרדי הממשלה הם הלקוח הגדול ביותר לקופסאות קרטון לאכסון ניירת ושמירתה לאורך מספר שנים בהתאם לחוק.
  • יצרני המשחקים לגני ילדים ארוזים בדרך כלל בקופסאות קרטון בגדלים שונים. גם בתחום זה עברו היצרנים לארוז בקופסאות פוליגל וזאת כדי לאפשר לגננת לנצל את חומר  הקופסה ליצירות הילדים  ולקישוט הגן. ראו עוד: קופסאות קרטון מעוצבות

 

ומה עם מחזור? מה עם ביטחון? 

 

קצת על שימוש בקרטון בתעשיית הביטחון: ישראל שנתונה לאיומים מצד אויביה לפתיחת מלחמה עם חומרים כימיים נאלצה לחלק לכל תושביה מסכות אב"כ. המסכות עשויות גומי עם מסנן ארוזות בקופסאות קרטון בעל סרט פלסטי, לכריכה על הכתף, ולנשיאתו כל הזמן בכל פעם שתינתן התראה על סכנת תקיפה. 

 

איך שומרים על הסביבה? ברחובות הערים ישנם מכלים למחזור בקבוקים, בגדים ישנים וגם קרטונים. על פי תקנות העירייה אסור לזרוק קופסאות קרטון לפחי האשפה הירוקים אלא רק במקומות המיועדים לכך. פינוי הקרטונים נעשה על ידי חברת אמניר, שמרכזה בחדרה, שמרכזת אותם במפעל וממחזרת אותם לשימוש חוזר.

ראו עוד על: אריזות קרטון

קופסאות קרטון | אריזת קרטון

053-9385245

עברנו לכתובת חדשה:

המעיין 8 חולון