קופסאות קרטון | אריזות קרטון | אריזת קרטון

התכנון והעיצוב של אריזות קרטון, של מוצר  עתידי, דורש השקעה, משאבם כספיים, אנושיים ויידע רב. האריזה, חייבת להיות כזו שתיתן למוצר, כח משיכה, שהלקוח הסופי, ירכוש את המוצר ,גם בגלל האריזה,ומכאן שלאריזה יש משקל מכריע וחשוב מאד, בשיקול דעת הצרכן הסופי בבואו לבחור במוצר מסוים, מבין כמה מוצרים שעל המדף.

 

חברות רבות, משקיעות בעיצוב האריזה ובתכנון האריזה, כלומר, האם האריזה ידידותית למשתמש, האם האריזה קלה לפתיחה, לסגירה, לאחסון, האם האריזה עמידה במים, בלחות,לא מקבלת עובש באחסון ממושך.

 

לשם כך ,לא רק העיצוב החיצוני חשוב, אלא גם החומר ממנו עשויה האריזה,ולכן יצרן האריזות או מעצב האריזות, צריך לקחת ברצינות את הצורך בהשקעה בחומרים האיכותיים ביותר לייצור האריזות. יש מספר יצרנים ידועים, בתחום האריזות, שהם נחשבים למתמחים ביותר בתחומם, ורב השוק ,מתנקז אצלם, אך יתר היצרנים בשוק, בדרך כלל עובדים גם עם היצרנים הגדולים בשוק.

ראו עוד: קופסאות קרטון

 

יחסי הגומלין בין העוסקים בתחום, בין היצרנים הקטנים  והבינוניים, לבין היצרנים המובילים בתחום נובע מכך, שלא תמיד ,יש ליצרנים הבינוניים והקטנים, מענה הולם לדרישות הלקוח.

 

המחירים בשוק, הם די זהים בין יצרן ליצרן, אם כי יש לפעמים הבדלים מסוימים, בגלל התחרות הקיימת, בין נותני השירותים,אם כי, במקרה שיש פערי מחירים גדולים, סביר להניח, שהדבר נובע, משימוש בחומרי גלם, זולים יותר ואולי גם פחות איכותיים. כדי לייצר אריזות קרטון איכותיות, צריך את המכונות הטובות והאיכותיות ביותר, ולכן צריך להיות  מעודכנים במכונות החדשות היוצאות לשוק, ללכת לתערוכות בנושא, והתעדכן באופן שוטף בספרות המקצועית הכתובה והדיגיטלית.

 

ראו עוד על: אריזות קרטון

יצור אריזות קרטון, קופסאות קרטון, אריזות קרטון מיוחדות, בכל כמות ולכל מטרה.

053-9385245

עברנו לכתובת חדשה:

המעיין 8 חולון