יצור אריזות קרטון מהודרות בכל גודל, כמות ועיצוב לפי הזמנת הלקוח.

בימנו ובעבר הרחוק יותר, יש הקפדה מסוימת שהחשיבות שלה עולה עם השנים על האריזה. לאריזה של  מוצר חשיבות רבה מאד, ואף אפילו יותר מהמוצר עצמו .

 

כשהמוצר הוא לא מי יודע כמה, חשוב שהאריזה תהיה מרשימה כדי לשוות למוצר תדמית ומיתוג גבוהים. יש אריזות קרטון, יש אריזות נייר, יש אריזות צלופן, יש אריזות קשיחות, יש אריזות שבירות ויש אריזות  שערכן הוא לא פחות מערך המוצר.

 

יש מפעלים מיוחדים המתמחים בייצור אריזות קרטון מעוצבות או בכלל בייצור אריזות קרטון את האריזות ניתן לעצב ולמתג במפעל האריזות  או אצל גרפיקאי המתמחה בעיצוב אריזות ובתחום זה יש התמחויות בסוגי אריזות, כלומר אריזות לתרופות, אריזות לקוסמטיקה, אריזות למתנות, אריזות לימי הולדת וכך הלאה, אך יש מפעלים המתמחים בייצור אריזות קרטון רגילות, כמו ארגזים לפרות וירקות, קרטונים למעבר דירה  וכיוצא באלה.

 

יש מפעלים המייצרים אריזות קרטון בכמויות  מוגבלות, אך לא גדולות מידי, לעומת מפעלים שייצור אריזת קרטון היא רק בייצור המוני ולא בכמויות מוגבלות, כמו מתחריהן.

 

אך לא כל מפעל לייצור אריזות קרטון, מתמחה בייצור קופסאות קרטון מעוצבות שמתאימות לענפים מסוימים כמו קוסמטיקה, תכשיטים , תרופות וכדו'.

 

בענף ייצור אריזות נייר וקרטון, כמו בכל תחום, חשוב מאד הפרמטר של העמידה בלוחות זמנים. זהו פרמטר הבונה אמון בין הצדדים שבדרך כלל עובדים ברמה גבוהה של עסקאות וכמויות ולכן העמידה בלוחות זמנים, השירות, המקצועיות והמחירים ההוגנים חשובים מאד.

קופסאות קרטון | אריזות קרטון | אריזת קרטון

053-9385245

עברנו לכתובת חדשה:

המעיין 8 חולון